Założenie konta pasieki

Założenie konta w naszej aplikacji to pierwszy krok, który pozwoli Ci cieszyć się pełnymi funkcjonalnościami programu. Dzięki temu zyskasz dostęp do szeregu funkcjonalności, które mogą Cię wesprzeć w prowadzeniu Twojej pasieki hodowlanej.

Rejestracja konta jest szybka i prosta, a proces odbywa się w kilka chwil. Po zarejestrowaniu konta pasieki uruchamiamy dla Ciebie 3 miesięczny darmowy okres próbny! Po jego ukończeniu możesz zdecydować czy chcesz kontynuować używanie naszej aplikacji w wersji darmowej (freemium) lub wykupić odpowiednio dopasowaną do Twoich potrzeb subskrypcję. Więcej o planach subskrypcji można przeczytać tutaj.

Krok po kroku

Pierwszym krokiem do założenia konta Twojej pasieki jest posiadanie konta użytkownika w aplikacjach Partner Pszczelarza. Możesz to zrobić rejestrując się na stronie https://konto.partnerpszczelarza.pl/register. Pojedyncze konto pozwala Ci korzystać z wszystkich aplikacji z naszej oferty!

Jeżeli masz już konto w naszych aplikacjach, możesz przejść do strony naszej aplikacji. Możesz to zrobić bezpośrednio wchodząc na link: https://hodowca.partnerpszczelarza.pl/.

Pośrednio możesz znaleźć link do Aplikacji Hodowcy na naszej stronie głównej https://partnerpszczelarza.pl lub w menu aplikacji z poziomu zalogowanego konta:

Rozwijane menu aplikacji z oferty Partner Pszczelarza

Proces zakładania konta pasieki jest maksymalnie uproszczony i składa się z 3 kroków, w których będziemy potrzebować od Ciebie:

  1. Nazwy Twojej pasieki
  2. Nazw linii hodowlanych używanych w Twojej pasiece
  3. Nazwy pojedynczej, głównej lokalizacji Twojej pasieki
Ekran powitalny Aplikacji Hodowcy – Partner Pszczelarza

Polecamy użyć skróconej nazwy Twojej pasieki, gdyż pełną nazwę zawsze możesz użyć w danych firmowych Twojego konta.

Do linii hodowlanych jak i nazwy lokalizacji również można użyć skróconych nazw. Przy dodawaniu linii możesz użyć klawisza Tab lub Enter aby dodać kolejne linie.

W nazwie lokalizacji najlepiej unikać pełnych adresów.

Po wprowadzeniu tych danych, możesz kliknąć przycisk „Stwórz moje konto”, dzięki czemu Twoje konto zostawnie utworzone, pozwalając Ci korzystać z pełnej funkcjonalności naszej aplikacji.


Każdą z wprowadzonych danych możesz w przyszłości dowolnie zmienić w ustawieniach pasieki, także nie martw się jeżeli gdzieś wkradł się błąd we wpisane informacje.


Poniżej możesz obejrzeć film o tym jak w ciągu niecałej minuty założyć konto w naszej aplikacji:

Kontakt