Dodanie zamówienia

Dzięki modułowi obsługi zamówień w naszej Aplikacji Hodowcy będziesz w stanie szybciej obsługiwać zamówienia przychodzące do Twojej pasieki.

Czy wiesz, że 98% zamówień przychodzących do pasieki jest składana telefonicznie? Dzięki naszej aplikacji udało nam się skrócić czas potrzebny na obsługę pojedynczego telefonu nawet o 70%! W ciągu sezonu może pozwolić Ci to odzyskać 15 dni roboczych pojedynczej osoby przyjmującej zamówienia!

Zanim rozpoczniemy składanie pierwszego zamówienia, warto poświęcić 5 minut na wstępną konfigurację modułu zamówień, tak aby spełniała Twoje wymagania i potrzeby.

Dodanie nowego zamówienia

Moduł zamówień znajdziesz w Lewym menu > Zamówienia > Lista zamówień.

Wyobraźmy sobie sytuację, że dzwoni do nas klient i chce złożyć zamówienie. Pierwszym krokiem może być sprawdzenie czy mamy już zamówienia dla danego klienta w naszej bazie.

Wyszukiwanie zamówień klienta

Na liście klientów możesz wyszukać klienta wpisując jego imię, nazwisko, część adresu lub numer telefonu. Dzięki temu szybko możesz sprawdzić czy posiadasz już zamówienia dla dzwoniącego klienta.

Jeżeli posiadasz aktywne zamówienie danego klienta, zamiast dodawać kolejne zamówienie, możesz zastanowić się nad dodaniem dodatkowej wysyłki do istniejącego zamówienia. Jak to zrobić – pokażemy w kolejnym scenariuszu.

Poniżej możesz zobaczyć jak można szukać po istniejących zamówieniach klientów w naszej aplikacji:

Dodanie zamówienia dla istniejącego klienta

Jeżeli dzwoniący klient znajduje się w bazie naszej aplikacji, dodanie nowego zamówienia dla niego jest kwestią kiludziesięciu sekund.

Potrzebujemy zebrać informacje od klienta odnośnie tego co chce zamówić, w jakich ilościach oraz w jaki sposób wysyłki preferuje.

Kolejnym krokiem z naszej strony jest zaproponowanie możliwego terminu wysyłki. Dzięki intuicyjnemu widokowi kalendarza możesz przejrzeć już istniejące zamówienia w wybranych terminach oraz szybko podać możliwy termin realizacji zamówienia.

Przejrzyj poniższy film, żeby zobaczyć cały proces:

Dodanie nowego klienta w trakcie przyjmowania zamówienia

Nasza aplikacja może obsłużyć tysiące Twoich klientów, niejednokrotnie jednak natrafisz na sytuację, w której zadzwoni do Ciebie nowy klient.

Bez obaw – możesz go dodać bezpośrednio z okna dodawania zamówienia!

Jeżeli klient rozmawia z Tobą przez telefon, możesz zebrać od niego wszystkie potrzebne Ci informacje. W aplikacji wymagamy jedynie imienia i nazwiska, jednak w przypadku wysyłek pocztowych warto zapytać klienta o jego pełen adres oraz numer telefonu.

Obejrzyj film poniżej, żeby zobaczyć jak to zrobić:

Kontakt