Aplikacja Klubowa

rozwiązanie skierowane do Kół, Zrzeszeń i Związków Pszczelarskich. Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i bezpiecznie pozwolić członkom Twojej organizacji opłacać składki.

Przejdź do aplikacji Zobacz dokumentację

Rozwiązanie dedykowane dla organizacji pszczelarskich

Jeżeli prowadzisz Koło lub Zrzeszenie Pszczelarskie i chcesz uprościć administrację danymi członków Twojej organizacji oraz w szybki, pewny i bezpieczny sposób chcesz zebrać składki – nasza aplikacja Ci w tym pomoże! Dzięki Aplikacji Klubowej uporządkujesz dane wszystkich członków Twojej organizacji, określisz składki należne za każdy rok oraz zbudujesz historię płatności. Z naszą aplikacją odpowiedź na pytanie: „Ile mam w tym roku składek do zapłacenia?” będzie prosta!

Cel Aplikacji Klubowej

Czy wiesz, że przed pandemią ponad 80% składek członkowskich było opłacane gotówką na spotkaniach klubów pszczelarskich? Naturalne wydaje się to, że podczas cyklicznych spotkań w gronie znajomych pszczelarzy można było opłacić składki u skarbnika. Jednak zrzeszenia, których ilość członków dynamicznie rośnie, zauważają również, że czas potrzebny na obsługę kolejnych osób wzrasta. Czas pandemii pokazał, że

Co więcej, kolejne programy dofinansowań oferowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR) czy Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), z których może skorzystać pszczelarz w celu rozwoju swojej pasieki, również wymagają przetworzenia przez organizację pszczelarską. Przygotowywanie raportów do poszczególnych programów jest czasochłonne a z naszych wywiadów wynika, że pojedynczy raport potrafi zająć 3-5 dni na przygotowanie. Aplikacja Klubowa ma odpowiedzieć na te problemy, ułatwiając zarządzanie organizacją pszczelarską.

Zalety aplikacji

Nasza aplikacja pomaga każdemu członkowi organizacji pszczelarskiej, zarówno dla członków zarządu, skarbnikom oraz szeregowym zrzeszonym. W naszych rozwiązaniach w szczególności zwracamy uwagę na intuicyjność zaproponowanych funkcjonalności, dlatego nasze aplikacje wyróżniają się prostotą i łatwością obsługi.

Tworząc nasze rozwiązania, szczególną uwagę przykładamy do:

Dla zarządu organizacji

Wiemy jak wiele pracy i czasu jest potrzebne na zarządzanie rosnącą organizacją. Popularyzacja pszczelarstwa spowodowała, że z roku na rok pojawia się coraz więcej pszczelarzy – również tych zrzeszonych. Dzięki naszej aplikacji usprawnisz zarządzanie danymi członków Twojej organizacji, przeznaczając zaoszczędzony czas na to, co jest dla Ciebie najważniejsze!

 • łatwe zarządzanie danymi członków organizacji
 • wszystkie dane członków organizacji, w jednym – cyfrowym miejscu
 • wsparcie doświadczonego zespołu programistycznego w rozwijaniu potrzebnych funkcjonalności
 • zapewnione bezpieczeństwo przechowywanych danych
 • zgodność z wymaganiami RODO

Załóż swoją organizację Dowiedz się więcej

Dla skarbnika

Zarządzanie składkami powiększającej się organizacji również wymaga coraz większego nakładu pracy. Zdefiniuj składki w kilku prostych krokach i pozwól członkom swojej organizacji opłacać je poprzez błyskawiczne przelewy!

 • uproszczone zarządzanie zbieranymi składkami w organizacji
 • błyskawiczne płatności dla składek poprzez szybki system płatności online wspierający większość nowoczesnych metod płatności
 • podsumowanie opłaconych składek w roku bieżącym i poprzednim
 • automatyczne potwierdzenia opłacanych składek w postaci wiadomości email

Załóż swoją organizację Dowiedz się więcej

Dla członka organizacji

Wyobrażasz sobie świat, w którym możesz zapłacić za składki członkowskie błyskawicznie, za pomocą przelewu internetowego czy BLIK? Dzięki naszej aplikacji jest to możliwe!

 • dostęp i możliwość edycji swoich danych przechowywanych w organizacji
 • możliwość błyskawicznego opłacenia składek w organizacji
 • podgląd historycznych płatności

Zaloguj się do klubu

Cennik

Aplikacja jest obecnie w fazie testowej. Skontaktuj się z nami, aby bezpłatnie uzyskać szkolenie oraz zapoznać się z aplikacją. Jako jeden z pierwszych użytkowników możesz wpłynąć na kształ aplikacji i dostępne funkcjonalności, by odpowiadała modelowi pracy w Twojej organizacji.

Dokumentacja

Jeżeli szukasz informacji o tym jak rozpocząć przygodę z naszą aplikacją, zacznij od dokumentacji. Znajdziesz w niej podstawowe informacje o tym jak używać Aplikacji Klubowej.

Przejdź do dokumentacji

Przeczytaj więcej na blogu

 • Dwie nasze aplikacje wystartowały!
  Przez chwilę było u nas cicho na blogu. Spowodowane było to intensywnymi pracami nad aplikacjami, które chcieliśmy wypuścić w pierwszym kwartale roku 2022. Nie ukrywam, że pandemia Covid-19 wielokrotnie stanęła nam na drodze, jednak krok po kroku, funkcjonalność po funkcjonalności przygotowaliśmy … Czytaj więcej.
 • Jak pomóc zrzeszeniom i związkom pszczelarskim?
  Czas pandemii COVID-19, stał się szczególnie uciążliwy dla zrzeszonych pszczelarzy. Czy wiesz, że 80% składek członkowskich przed pandemią było opłacane gotówką? A jak jest teraz?

Kontakt