Blog

Aplikacja Hodowcy Matek Pszczelich osiągnęła kolejny kamień milowy

· 23 marca 2023

Jest nam niezmiernie miło poinformować o osiągnięciu kolejnego kamienia milowego w naszej Aplikacji Hodowcy!

W ciągu ostatnich kilku miesięcy nasz zespół ciężko pracował, aby ulepszyć funkcjonalność i wydajność naszej aplikacji, tak aby przygotować ją do kolejnego sezonu hodowlanego. Teraz jesteśmy dumni, że możemy podzielić się tymi osiągnięciami z wami – naszymi użytkownikami.

Rozwiązania budowane z klientem

Rozwiązując problemy hodowców staramy się rozwiązać wasze rzeczywiste problemy.  Tworzymy naszą aplikację tak, aby poprzez eliminację uciążliwych czynności, pozwoliła Ci jak najwięcej czasu poświęcić temu co najważniejsze – hodowli i doskonaleniu matek pszczelich.

Tworząc nasze rozwiązanie przede wszystkim skupiamy się na rozwiązaniu problemów, które zabierają Ci najwięcej czasu.
Do tej pory udało nam się rozwiązać takie problemy jak:

Dalsze wyzwania

Nasze aplikacje budujemy kierując się wizją stworzenia łatwych w obsłudze, intuicyjnych i dostępnych na każdym urządzeniu rozwiązań. Lista wyzwań, przed którymi stoi Hodowca jest szeroka i nie zamierzamy poprzestać na obecnym stanie aplikacji.

Postępy w tworzeniu Aplikacji Hodowcy – Partner Pszczelarza

W niedalekiej przyszłości planujemy wprowadzić rozszerzone prognozowanie, które pozwoli sprawniej planować sezon, prace do wykonania przez Ciebie i Twój zespół oraz płynnie rozmawiać z klientami o możliwych datach dostarczenia matek.

Ogromnym wyzwaniem dla nas będzie umożliwienie zbierania zamówień z innych źródeł niż telefon – bezpośrednio do naszej aplikacji. Chcemy skupić się na umożliwieniu składania zamówień przez Twoich klientów bez Twojego bezpośredniego udziału – poprzez Twoją stronę WWW, sklep internetowy czy naszą stronę!

Płatne plany aplikacji

Abyśmy mogli skupić się na rozwoju naszej aplikacji, wdrażając kolejne nowoczesne rozwiązania wspierające Twoją pasiekę – musimy poświęcić swój czas. Czas, który ma realną cenę. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie odnawialnych, płatnych planów (subskrypcji), które pozwolą Tobie wykorzystać pełny potencjał naszej aplikacji, a nam pozwolą na dalszy jej rozwój.

Bez obaw – zanim postawimy Cię przed decyzją o zapłacie, masz możliwość skorzystania z 3 miesięcznego, bezpłatnego okresu próbnego podczas którego możesz korzystać z wszystkich funkcjonalności zawartych w planie Profesjonalnym.

Trzy miesiące darmowego okresu próbnego dla Aplikacji Hodowcy – Partner Pszczelarza

Po upłynięciu tego okresu aplikacja przejdzie w tryb „Freemium„, czyli darmowy tryb o ograniczonej funkcjonalności. Dane klientów, zamówień czy matek pszczelich, które do tej pory utworzysz w naszej aplikacji pozostaną dla Ciebie dostępne.

Subskrypcje oraz rozszerzenia (cegiełki) w Aplikacji Hodowcy – Partner Pszczelarza

Jeżeli zdecydujesz się na wykup płatnego planu, masz do wyboru plan Standard oraz Profesjonalny, dzięki którym lepiej dopasujesz funkcjonalności aplikacji do Twoich potrzeb. Plan Standard dostępny jest na okres 12 miesięcy, plan Profesjonalny dostępny jest w pakietach 3, 6 i 12 miesięcznych. Dzięki temu możesz sprawniej dobrać potrzebne funkcjonalności do Twojego sezonu hodowlanego!

Panel subskrypcji

Panel subskrypcji w Aplikacji Hodowcy – Partner Pszczelarza

Płatność za aplikację jest obsługiwana bezpośrednio z aplikacji i możesz ją uregulować poprzez szybki przelew. Po pomyślnej transakcji otrzymasz od nas potwierdzenie płatności z załączoną fakturą, nie zapomnij zatem uzupełnić dane fakturowe przed dokonaniem płatności.

Mamy nadzieję, że poprzez wybranie subskrypcji pomożesz nam w rozwoju naszej aplikacji, przez co będziemy w stanie dalej wspierać rozwój Twojej pasieki hodowlanej!

Podobał Ci się artykuł?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

Kontakt