Aplikacja Hodowcy

rozwiązanie skierowane do hodowców matek pszczelich, którzy chcą zwiększyć zyski ze swojej hodowli. Oszczędź swój czas, zwiększ swoją przewidywalność dzięki naszej aplikacji!

Przejdź do aplikacji Zobacz dokumentację

Pomagamy w codziennych pracach w hodowli matek pszczelich

Aplikacja Hodowcy to intuicyjne narzędzie pozwalające na organizację codziennej pracy w pasiece hodowlanej. Od zaplanowania sezonu przez codzienny monitoring uli, po obsługę klienta, wysyłki, fakturowanie i obsługę zamówień refundowanych.

Aplikacja daje Ci kontrolę nad obecnym i przyszłym stanem pasieki, wyręczając Cię w powtarzalnych pracach wymagających żmudnych obliczeń. Dynamicznie kalkulowana wydajność poszczególnych kroków hodowli pozwala na wiarygodne prognozy i znacznie przyspieszenie obsługi klienta.

Wspieramy Cię również przy pracy w pasiece, dzięki wygodnemu trybowi mobilnemu, pozwalającemu skupić się na najważniejszych zadaniach do wykonania.

Rozwiązanie dla każdego

Niezależnie od wielkości Twojej pasieki, hodowla matek pszczelich to złożony, wieloetapowy proces wymagający dobrej organizacji. Nasza aplikacja pozwala kompleksowo zarządzać procesem pomaga zwiększyć zyski z pasieki, jednocześnie zmniejszając obciążenie pracowników. Nasza aplikacja, to kompletne rozwiązanie wspierające hodowlę pszczół na każdym etapie niezależnie od liczby uli i ilości lokalizacji.

Czas jest dla nas kluczowy

Rozwiązując problemy hodowców staramy się tworzyć naszą aplikację tak, aby pozwoliła Ci jak najwięcej czasu poświęcić temu co najważniejsze – hodowli i doskonaleniu matek pszczelich.

Tworząc nasze rozwiązanie przede wszystkim skupiamy się na rozwiązaniu problemów, które zabierają Ci najwięcej czasu.

Wsparcie w obsłudze klienta

Przyjmowanie zamówień od klientów jest jednym z najbardziej czasochłonnych zajęć w pasiece hodowlanej.

Dzięki naszej aplikacji jesteś w stanie obniżyć czas obsługi pojedynczego zamówienia nawet o 70%!

W sezonie 2022 u hodowców korzystających z naszej aplikacji zauważyliśmy spadek długości obsługi zamówienia ze średnich 8 minut do niecałej 1,5 minuty!

Umawianie terminu z klientem

Kolejne pytanie, które sprawia problemy naszym hodowcom to „na kiedy mógłbym otrzymać zamówione matki?”.

Nasza aplikacja pozwala na prognozowanie na 3 tygodnie w przód ilość matek pszczelich, która pojawi się w Twojej pasiece!

Dzięki integracji prognoz z zamówieniami w aplikacji możesz błyskawicznie zaproponować klientowi dogodny termin wysyłki.

Obsługa bieżących wysyłek

Codzienna praca z wysyłkami w sezonie hodowlanym może również stanowić wyzwanie dla hodowcy, dlatego przygotowaliśmy moduł wysyłkowy, który pozwala w prosty sposób zarządzać dziennymi wysyłkami.

Dzięki naszej aplikacji natychmiast uzyskasz odpowiedź na to ile matek trzeba wysłać z Twojej pasieki w danym dniu. Zmiany w wysyłkach możesz obserwować na żywo, szczególnie jeżeli zajmuje się nimi Twój pracownik!

Dodatkowa integracja z e-nadawcą pozwala na generowanie druków pocztowych w zaledwie kilka sekund!

Wsparcie dla zamówień refundowanych

Nasza aplikacja wspiera pełen proces zamówień refundowanych, od złożenia zamówienia po jego rozliczenie ze Związkiem Pszczelarskim.

W naszej aplikacji możesz bez wysiłku rozliczyć wszystkie zamówienia refundowane z danego sezonu. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom skróciliśmy ten czas z dni do poziomu minut.

Załóż konto w aplikacji

Ewidencja hodowlana

Prowadzenie ewidencji hodowlanej nigdy nie było tak proste.

Dodaj informacje o matkach reprodukcyjnych w Twojej hodowli i korzystaj z błyskawicznego generowania dokumentów hodowlanych.

Poprzez dane wprowadzane w sezonie uzupełniamy ewidencję hodowlaną o dodatkowe informacje, dzięki czemu nie będziesz musieć wprowadzać ich ręcznie!

Pracujemy również nad wsparciem dla programów hodowlanych, dzięki czemu jeszcze bardziej będziemy w stanie pomóc Ci w prowadzeniu sukcesywnej hodowli!

Wgląd w aktualny stan pasieki

Dzięki naszej aplikacji jesteś w stanie w mgnieniu oka uzyskać informacje o aktualnym stanie pasieki.

Dzięki dynamicznym prognozom jesteśmy w stanie pokazać Ci liczbę osiągalnych matek na sprzedaż, zarówno na dzisiaj jak i w przyszłości!

Niezwłocznie również możesz uzyskać informacje o ilości zadań, które czekają na Ciebie w pasiece.

Jeżeli posiadasz wiele lokalizacji hodowlanych, bezproblemowo możesz je obsłużyć u nas w aplikacji.

Załóż konto w aplikacji

Praca zespołowa

Hodowcy, z którymi współpracujemy niejednokrotnie nie pracują sami, dlatego nasza aplikacja wspiera pracę zespołową.

W ramach jednej pasieki możesz dodać nieograniczoną liczbę pracowników w rolach:

 • administratora
 • hodowcy – osoby odpowiedzialnej za prowadzenie hodowli
 • technika – praktykanta, odpowiedzialnego za prace w pasiece
 • logistyka – odpowiedzialnego za prace przy zamówieniach i wysyłkach

Prace w pasiece

Wiemy również z jakimi problemami spotykają się hodowcy przy pracy w pasiece.

Wiele czynników ogranicza możliwość pracy z urządzeniami elektronicznymi, dlatego rok rocznie wprowadzamy ulepszenia w naszej aplikacji, które mają na celu usprawnienie używania aplikacji gdy jest się w lokalizacji.

Dzięki trybowi skupionemu w naszej aplikacji możesz poświęcić się tylko tym zadaniom, które są na ten moment ważne w pasiece. Dodawanie, wybieranie matek czy obsługa bieżących zadań jeszcze nigdy nie była taka prosta!

Przejdź do aplikacji

Możliwości modyfikacji

Ciągle rozwijamy nasze rozwiązanie tak aby odpowiadało potrzebom hodowców matek pszczelich, dlatego lista funkcjonalności aplikacji ciągle się rozszerza.

Jeżeli jednak potrzebujesz własnego rozwiązania, dopasowanego ściśle do Twojej pasieki – również jesteśmy w stanie je dostarczyć. Dzięki personalizowanym modułom możesz uzyskać rozwiązanie adekwatne do Twoich wymagań!

Skontaktuj się z nami

Na co zwracamy szczególną uwagę

Tworząc nasze rozwiązania szczególną uwagę przykładamy do:

Założenia aplikacji Partner Pszczelarza

Cennik

Abyśmy mogli skupić się na rozwoju naszej aplikacji, wdrażając kolejne nowoczesne rozwiązania wspierające Twoją pasiekę – musimy poświęcić swój czas. Czas, który ma realną cenę. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie odnawialnych, płatnych planów (subskrypcji), które pozwolą Tobie wykorzystać pełny potencjał naszej aplikacji, a nam pozwolą na dalszy jej rozwój.

Bez obaw – zanim postawimy Cię przed decyzją o zapłacie, masz możliwość skorzystania z 3 miesięcznego, bezpłatnego okresu próbnego podczas którego możesz korzystać z wszystkich funkcjonalności zawartych w planie Profesjonalnym.

Trzy miesiące darmowego okresu próbnego dla Aplikacji Hodowcy – Partner Pszczelarza

Po upłynięciu tego okresu aplikacja przejdzie w tryb „Freemium„, czyli darmowy tryb o ograniczonej funkcjonalności. Dane klientów, zamówień czy matek pszczelich, które do tej pory utworzysz w naszej aplikacji pozostaną dla Ciebie dostępne.

Subskrypcje oraz rozszerzenia (cegiełki) w Aplikacji Hodowcy – Partner Pszczelarza

Jeżeli zdecydujesz się na wykup płatnego planu, masz do wyboru plan Standard oraz Profesjonalny, dzięki którym lepiej dopasujesz funkcjonalności aplikacji do Twoich potrzeb. Plan Standard dostępny jest na okres 12 miesięcy, plan Profesjonalny dostępny jest w pakietach 3, 6 i 12 miesięcznych. Dzięki temu możesz sprawniej dobrać potrzebne funkcjonalności do Twojego sezonu hodowlanego!

Panel subskrypcji

Panel subskrypcji w Aplikacji Hodowcy – Partner Pszczelarza

Płatność za aplikację jest obsługiwana bezpośrednio z aplikacji i możesz ją uregulować poprzez szybki przelew. Po pomyślnej transakcji otrzymasz od nas potwierdzenie płatności z załączoną fakturą, nie zapomnij zatem uzupełnić dane fakturowe przed dokonaniem płatności.

Dokumentacja

Jeżeli szukasz informacji o tym jak rozpocząć przygodę z naszą aplikacją, zacznij od dokumentacji. Znajdziesz w niej podstawowe informacje o tym jak używać Aplikacji Hodowcy.

Przejdź do dokumentacji

Przeczytaj więcej na blogu

 • Aplikacja Hodowcy – krótkie podsumowanie po sezonie 2023
  Sezon hodowli matek pszczelich w roku 2023 był dla nas czasem intensywnych działań i przekształceń. Naszą uwagę poświęciliśmy przede wszystkim na cztery kluczowe obszary: stabilność, globalizację, integrację z e-nadawcą oraz doskonalenie procesów fakturowania. Oto podsumowanie naszych wysiłków i osiągnięć w … Czytaj więcej.
 • Darmowe szkolenie z Aplikacji Hodowcy – planowanie sezonu
  Zapraszamy na darmowy webinar na którym poruszymy zagadnienia planowania sezonu w pasiece hodowlanej. Jeżeli wyzwania opisane poniżej stanowią dla Ciebie codzienność, ten webinar z pewnością jest dla Ciebie!  Na darmowym webinarze poruszymy zagadnienia:  Przewidywany czas spotkania: 2 godziny Termin:obecnie dostępne … Czytaj więcej.
 • Darmowe szkolenie z Aplikacji Hodowcy
  Zapraszamy na darmowy webinar na którym poruszymy zagadnienia obsługi klienta w pasiece hodowlanej. Jeżeli wyzwania opisane poniżej stanowią dla Ciebie codzienność, ten webinar z pewnością jest dla Ciebie!  Na darmowym webinarze poruszymy zagadnienia:  Przewidywany czas spotkania: 1.5 godziny Termin: dostępne … Czytaj więcej.

Kontakt