Aplikacja Hodowcy Aplikacja Klubowa Blog

Dwie nasze aplikacje wystartowały!

· 2 marca 2022

Hodowcy matek pszczelich Kluby Zrzeszenia

Przez chwilę było u nas cicho na blogu. Spowodowane było to intensywnymi pracami nad aplikacjami, które chcieliśmy wypuścić w pierwszym kwartale roku 2022. Nie ukrywam, że pandemia Covid-19 wielokrotnie stanęła nam na drodze, jednak krok po kroku, funkcjonalność po funkcjonalności przygotowaliśmy dwie aplikacje, które są już dostępne do użycia.

Elementem naszej wizji jest stworzenie szeregu aplikacji będących przydatnymi narzędziami dla pszczelarzy, dlatego myślimy o nich jak o ekosystemie – wielu pomniejszych rozwiązaniach, które połączone razem stworzą kompletny zestaw oprogramowania do obsługi pszczelnictwa.

Grupy docelowe aplikacji Partnera Pszczelarza

Jednocześnie naszymi rozwiązaniami chcemy połączyć pszczelarzy hobbystów, pszczelarzy zawodowych, związki, zrzeszenia i koła pszczelarskie oraz wiele innych grup zaangażowany w obecny wygląd pszczelnictwa w Polsce.

Aplikacja dla zrzeszeń, kół, klubów i związków pszczelarskich

Aplikacja dla zrzeszeń, kół, klubów i związków pszczelarskich – Partner Pszczelarza

Pierwszą naszą aplikacją jest Aplikacja Klubowa, skierowana do kół i zrzeszeń pszczelarskich. Aplikacja pozwala na uproszczenie i przyspieszenie administracji danymi członków Twojej organizacji oraz zebranie informacji o opłaconych składach członkowskich. Dzięki naszej aplikacji uporządkujesz dane wszystkich członków Twojej organizacji i szybko dotrzesz do potrzebnych Ci danych poszczególnych członków. Jako skarbnik określisz składki należne za każdy rok oraz zbudujesz historię płatności.

W niedługim czasie planujemy rozbudowę aplikacji o funkcjonalności, które pozwolą członkom Twojej organizacji mieć wgląd w dane przechowywane przez organizację oraz opłacenie składek przez szybkie płatności internetowe. W dalszej perspektywie planujemy również wesprzeć organizacje w przetwarzaniu dofinansowań oraz w rozliczeniach dotacji.

Aplikacja dla hodowców matek pszczelich

Aplikacja dla hodowców matek pszczelich – Partner Pszczelarza

Następną naszą aplikacją jest Aplikacja Hodowcy Matek Pszczelich nakierowana na usprawnienie planowania sezonu hodowlanego, prognozowania dostępnych matek na sprzedaż oraz udoskonalenie obsługi klienta. Jeżeli jako hodowca często starasz się znaleźć odpowiedź na pytanie „na kiedy mogę wysłać matki do klienta?”, nasze rozwiązanie pomoże Ci znaleźć na nie odpowiedź. Jeżeli czujesz, że czas spędzony na obsłudze zamówień staje się czasochłonnym obciążeniem – również możemy Ci pomóc.

Naszą aplikację rozbudowujemy w kierunku pełnowartościowego narzędzia dla hodowców, pomagającego od momentu przełożenia larw aż do wysłania zamówienia dla klienta. W planach mamy również wsparcie rozliczeń ze związkami pszczelarskimi, automatyczne generowanie dokumentów hodowlanych, integrację z e-nadawcą czy wystawianie dokumentów sprzedażowych.

Nasze aplikacje tworzymy, opierając się na przekonaniu, że to technologia ma dostosować się do potrzeb człowieka, a nie człowiek do technologii (#maketechhuman). Wierzymy, że nasze rozwiązania, poprzez bezpośrednią pracę z klientem i skupienie się na rozwiązywaniu rzeczywistych problemów, pozwolą nam w pierwszej kolejności pomóc pszczelarzom.

Podobał Ci się artykuł?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Kontakt